Поврзете се со нас

Вести и настани

Датуми за полагање на завршен испит во тригодишно стручно образованиево учебната 2023/2024

Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Повеќе во Вести и настани