Поврзете се со нас

Вести и настани

Натпревари за МАССУМ 2024 – категорија најдобар штанд

Категорија најдобар штанд и претставување на нашето училиште пред комисија.

Вредните ученици заслужни за уредувањето на штандот успешно се претставија, а потпомогнати од спонзорите од нашиот град:

АД „Витаминка„ Прилеп Vitaminka

Графика дизајн Прилеп

Макспринт Прилеп

Софткопи Прилеп

Softcopy

Дизниленд Трејд Прилеп

Стара Фурна-Прилеп

Книжара Петрески-Прилеп

Сити парти-Прилеп

Книжарница Михаела-Прилеп

Касни Порасни-Прилеп

Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Повеќе во Вести и настани