Поврзете се со нас

Вести и настани

ПОВИК ЗА УЧЕСТВО на ИНТЕРКУЛТУРНА РАЗМЕНА ВО ДЕТСКОТО СЕЛО ПЕСТАЛОЦИ Троген, Швајцарија

Сите заинтересирани кандидати потребно е да пополнат пријава на следниот линк https://forms.office.com/e/XaueKhWv25 најдоцна до четврток, 13 јуни 2024 година.

Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Повеќе во Вести и настани